Szanowni Państwo

W sobotę 25 września 2021 r. na Wydziale Fizyki Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Konstantego Ciołkowskiego 1L odbyła się

V KONFERENCJA NAUCZYCIELI FIZYKI

To kolejne spotkanie, które zorganizował Wydział Fizyki Uniwersytetu w Białymstoku we współpracy z Polskim Towarzystwem Fizycznym oddział w Białymstoku oraz Polską Akademią Nauk oddział w Olsztynie i w Białymstoku z siedzibą w Olsztynie.

Konferencja odbyła się w trybie stacjonarnym. Ciągle rosnące zainteresowanie naszą konferencją (69 zarejestrowanych uczestników) przełożyło się również na rewelacyjną 84% frekwencję (58 obecnych). Po raz pierwszy odnotowaliśmy tak duże zainteresowanie konferencją przez nauczycieli spoza Podlasia (17 uczestników), min. Warszawa, Olsztyn, Lublin, Kraków.

Dziękujemy wszystkim Wykładowcom za inspirujące wystąpienia i wszystkim Uczestnikom za aktywny udział. Cieszymy się, że czasem, pomimo dużej odległości zechcieliście nas odwiedzić.

Na kolejną VI edycję KNF zapraszamy za rok, już tradycyjnie w ostatnią sobotę września (24.09.2022).

Komitet Organizacyjny V KNF 2021