Pierwsze spotkanie w roku 2021/2022

Zapraszam na pierwsze w roku akademickim 2021/2022 spotkanie koła programowania gier Fi-Gie(r)L, które odbędzie się 15-10-2021 (piątek) o 13:30 w sali 2001 na Wydziale Fizyki (ul. Ciołkowskiego 1L, 15-245 Białystok). Dodatkowe zajęcia kierowane są przede wszystkim do studentów nowej specjalności czyli fizyki gier i robotów. Jednakowoż zaproszeni są wszyscy zainteresowani żacy, zarówno z innych specjalności fizyki jak i kierunków studiów.

Na pierwszym spotkaniu organizacyjnym zajmiemy się ustaleniem co chcecie Państwo na tych dodatkowych zajęciach robić. W końcu jest to koło studenckie. W poprzednich latach to ja proponowałem co będziemy robić i przygotowywałem większość materiału. W tym roku zaczniemy od ustalenia czego studenci oczekują od takiego koła. Zapraszam!

Tomasz Karpiuk