Pierwsze spotkanie w roku akademickim 2023/2024

Zapraszamy na pierwsze w roku akademickim 2023/2024 spotkanie koła programowania gier Fi-Gie(r)L, które odbędzie się 20-10-2023 (piątek) o 13:00 w sali 1064 na Wydziale Fizyki (ul. Ciołkowskiego 1L, 15-245 Białystok). Dodatkowe zajęcia kierowane są nie tylko do studentów specjalności Fizyki Gier i Robotów. Zaproszeni są wszyscy zainteresowani żacy, zarówno z innych specjalności fizyki jak i kierunków studiów. Potrzebujemy nie tylko programistów ale również grafików, muzyków, pisarzy, projektantów gier i poziomów.

W roku akademickim 2021/2022 zespół Cyber Wojownicy z koła zdobył 2 miejsce w Mistrzostwach w Projektowaniu Gier Komputerowych Cyberiada i odbył staż w siedzibie studia Ten Square Games! W roku akademickim 2022/2023 studenci z koła zostali finalistami konkursie Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych w kategorii Game Development, czyli tworzenia gry w oparciu o własny silnik.

Na pierwszym spotkaniu organizacyjnym zajmiemy się ustaleniem co chcecie Państwo na tych dodatkowych zajęciach robić. W końcu jest to koło studenckie. Wstępnie planowany jest udział w konkursie Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych. Sponsorami tego konkursu są między innymi takie studia jak CD Project Red, Infinity Ward, Techland i wiele więcej. Dostanie się do finału może być początkiem kariery w tych zespołach. Osoby, które zapiszą się do koła otrzymają gadżety od znanych producentów gier.

Zapraszamy!!!

Tomasz Karpiuk i Krzysztof Gawryluk