Warsztaty

Warsztaty zakończone. Miło nam było gościć w naszych laboratoriach ponad 200-tu uczniów (I edycja, rok 2016 – 90 uczniów, II edycja, rok 2017 – 112 uczniów). Więcej danych statystycznych w fotorelacji z zakończenia warsztatów.

To fakt – warsztaty zakończyły się. Nie oznacza to bynajmniej końca współpracy z Wydziałem Fizyki. Najbardziej aktywni uczestnicy warsztatów otrzymali możliwość kontynuacji zajęć z programowania gier na kole naukowy FiGieL, oraz z robotyki na kole naukowym Fi-BOT. Strona www pozostaje aktywna – uważamy bowiem, że tematyka warsztatów ciągle jest aktualna i warta polecenia uczniom. Można nawiązać z nami kontakt i poprowadzić wspólny projekt – zapraszamy do współpracy!

Dyplomy oraz broszury

dla osób nieobecnych podczas naszego sobotniego spotkania – do odebrania po wcześniejszym zapowiedzeniu się. Fotorelacja z zakończenia – kliknij  tutaj.

Zakończenie Warsztatów (wręczenie dyplomów oraz broszur)+ spektakularne pokazy z fizyki cz.2 pt. „Fale wokół nas” — sobota 20 maja, godz. 10:00-11:00 – już dziś zapisz to w swoim kalendarzu!

Święta Wielkanocne: wszystkie zajęcia w dniach 13-18 kwietnia zostały przełożone na późniejsze terminy (maj).

Wychodząc na przeciw zainteresowaniu młodzieży w poznawaniu nowinek technicznych otwieramy uniwersyteckie laboratoria. Pod okiem doświadczonych fizyków w pracowniach doświadczalnych i komputerowych będziemy przedstawiać wzajemne powiązanie nauk ścisłych, skupione wokół zagadnień z fizyki, szeroko wykorzystując technologię informatyczną (IT).