Fotorelacja z zakończenia Warsztatów

2-gie sobotnie spotkania z fizyką pt. „Fale wokół nas”, prof. Marek Kisielewski (wraz z mgr. Piotrem Chomienią) + zakończenie warsztatów:

(foto K. Gawryluk)

W drugiej edycji warsztatów udział wzięło ponad 100 osób, które w sobotę 20 maja 2017 r odebrały swoje dyplomy uczestnictwa oraz broszury. Statystyki:

I edycja: łącznie w 5-ciu blokach tematycznych udział wzięło 90 uczniów (9 grup warsztatowych), w tym 32 dziewcząt (36%), oraz 58 chłopaków (64%).

II edycja: łącznie w 5-ciu blokach tematycznych udział wzięło 112 uczniów (11 grup warsztatowych), w tym 36 dziewcząt (32%) oraz 76 chłopaków (68%).

Cieszy nas rosnące zainteresowanie młodzieży fizyką, matematyką i informatyką. Widać też, że dziewczyny nie były samotne podczas naszych warsztatów.

Gratulujemy wytrwałości i zaangażowania – dwa miesiące zajęć warsztatowych to świetna inwestycja w siebie i w swoją przyszłość. Jesteśmy pod wrażeniem osób wybierających nawet dwa bloki zajęć, a tym bardziej osób wracających do nas z pierwszej edycji. Dlatego też najbardziej aktywne osoby chcące dalej poszerzać swoją wiedzę otrzymały możliwość kontynuacji spotkań w ramach kół naukowych na Wydziale Fizyki- z robotyki Fi-BOT oraz z programowania gier FiGieL. Jesli chcesz wydrukować u nas swój projekt w ramach modelowania 3D – prosimy o kontakt.