XVIII Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki

Wydział Fizyki Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza serdecznie na tematyczne imprezy w ramach XVIII Podlaskiego Festiwali Nauki i Sztuki – „Przyszłość należy do wyobraźni”.
W niedzielę 08.05.2022 (10:00 – 16:00) zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na Piknik Naukowy organizowany na Stadionie Miejskim, natomiast 13.05.2022 (9:00 – 14:00) oczekujemy naszych gości i sympatyków w budynku Wydziału Fizyki UwB.
Uczestnicy festiwalu mogą spodziewać się podróży po Układzie Słonecznym, lekcji praktycznej astronomii, ciekawych doświadczeń prezentujących zjawiska fizyczne wykorzystywane w
medycynie, robotów wykonanych w technologii druku 3D oraz wielu innych atrakcji.
Pełna lista imprez dostępna jest pod adresem:
XVIII_PFNiS_lista_imprez_Wydzial_Fizyki.pdf
Wstęp na wszystkie imprezy jest wolny, chociaż obowiązuje wcześniejsza rejestracja.
Zapraszamy serdecznie – przyjdź, zobacz i rozwijaj swoje pasje!