I Konferencja Nauczycieli Fizyki – 2017

W sobotę 25 marca 2017 r. na Wydziale Fizyki Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Konstantego Ciołkowskiego 1L odbyła się jednodniowa I Konferencja Nauczycieli Fizyki.

Konferencję zorganizował Wydział Fizyki Uniwersytetu w Białymstoku we współpracy z Polskim Towarzystwem Fizycznym oddział w Białymstoku,  Polską Akademią Nauk oddział w Olsztynie i w Białymstoku oraz Fundacją Edukacji Matematyczno-Przyrodniczej im. Richarda Phillipsa Feynmana. Celem konferencji była integracja środowiska, poszerzanie kompetencji zawodowych nauczycieli oraz dzielenie się doświadczeniami z własnej pracy i przekazywanie aktualnych informacji. W konferencji wzięło udział ok. 40 nauczycieli przedmiotów przyrodniczych i matematycznych ze szkół podstawowych i średnich głównie z Białegostoku i województwa Podlaskiego oraz pracownicy naukowo-dydaktyczni naszego Wydziału.

Uczestnicy I Konferencji Nauczycieli Fizyki
Autor zdjęcia: Marek Brancewicz

Szczegółowe informacje na temat konferencji znaleźć można na stronie: https://physics.uwb.edu.pl/wf/knf2017/.