Wykład PTF: „Fascynująca fizyka mechanizmów zegarowych”

Oddział Białostocki Polskiego Towarzystwa Fizycznego oraz Wydział Fizyki UwB zapraszają do wzięcia udziału w wykładzie dr Davida Ziemkiewicza zatytułowanym „Fascynująca fizyka mechanizmów zegarowych”. Wykład odbędzie się w sobotę 23 października 2021 roku o godz. 11:00 w sali 2011 Wydziału Fizyki przy ul. K. Ciołkowskiego 1L. Możliwy jest również zdalny udział w wykładzie przy użyciu platformy Zoom. Szczegółowy opis tematyki wykładu dostępny jest w dziale Wykłady PTF.
Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy!

Zaszufladkowano do kategorii Wykład_PTF_Białystok | Dodaj komentarz

Konwersatorium im. J. Pniewskiego i L. Infelda Wydziału Fizyki UW

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku akademickim Konwersatorium im. Jerzego Pniewskiego i Leopolda Infelda Wydziału Fizyki UW. Odbędzie się ono w poniedziałek 18 października 2021 o godz. 16:30 w sali 0.03 (Wydział Fizyki UW, ul. Pasteura 5, Warszawa). Będzie ono poświęcone tegorocznej nagrodzie Nobla w dziedzinie fizyki.
Gośćmi konwersatorium będą prof. Jacek Piskozub (Instytut Oceanologii PAN, Sopot) oraz prof. Piotr Szymczak (Wydział Fizyki UW).

Zaszufladkowano do kategorii Wykład_PTF_Warszawa | Dodaj komentarz

Oficjalna strona Oddziału Białostockiego Polskiego Towarzystwa Fizycznego

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie Oddziału Białostockiego Polskiego Towarzystwa Fizycznego!
Na stronie publikowane będą bieżące informacje o wydarzeniach organizowanych przez nasz Oddział. Pojawiać się będą również aktualności i ciekawostki ze świata fizyki.
Zapraszamy również do polubienia naszego fanpage’a na Facebooku: https://www.facebook.com/PTFBialystok/

Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized | Możliwość komentowania Oficjalna strona Oddziału Białostockiego Polskiego Towarzystwa Fizycznego została wyłączona