XX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki

Ogłoszenie:

Wydział Fizyki UwB, Oddział Białostocki Polskiego Towarzystwa Fizycznego oraz Białostocki Oddział Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii zapraszają na XX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki:

14 maja 2023 (9:00 – 13:00) oraz 17 maja 2023 (11:00 – 13:00):
Dzień na Wydziale Fizyki UwB (ul. K. Ciołkowskiego 1L):
To różnorodna oferta ciekawych wykładów, pokazów oraz warsztatów z fizyki i astronomii.

18 maja 2023 (10:00 – 15:00):
Rodzinny Piknik Naukowy na Stadionie Miejskim w Białymstoku (ul. Słoneczna 1):
Weź udział w niesamowitej podróży do świata fizyki i astronomii. A to wszystko w prostych oraz przemawiających do wyobraźni eksperymentach, które zaciekawią zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zabawki fizyczne, programowalne roboty, obserwacje plam na Słońcu – to tylko mały przedsmak tego, co będzie można zobaczyć na naszym stoisku.
Odwiedź nas koniecznie – to doskonała okazja, żeby poszerzać swoją wiedzę i zrobić razem coś fascynującego.

Szczegółowy plan imprez:

Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny, chociaż na większość z nich obowiązuje rejestracja.
Szczegółowe informacje o imprezach festiwalowych oraz rejestracja dostępne są na stronie: https://podlaskifestiwal.pl/

Zapraszamy serdecznie!