Główna

W dniu 24 listopada 2015 r. wystartowało Koło Naukowe Robotyków Fi-BOT na Wydziale Fizyki (decyzja DDS/SS/426-REJ.FIZ/862/2015 Prorektora Uniwersytetu w Białymstoku ds. Dydaktycznych i Studenckich).

Zaproszeni są wszyscy studenci Wydziału Fizyki Uniwersytetu w Białymstoku (niezależnie od roku i specjalności studiów). Zajęcia odbywają się w sali 1064 (w roku akademickim 2020/2021 spotykamy się w zwartki, godz. 15:15 (sala 1064, Kampus, W. Fiz.).

Rozpoczęliśmy od poznania platformy Arduino (ciągle kontynuujemy). W planach mamy programowanie Raspberry Pi. Jeśli więc pragniesz nauczyć się/podszkolić w programowaniu, poznać tajniki budowy prostych (ale bardzo efektownych!) układów elektronicznych – serdecznie zapraszam. Zdobyta wiedza przyda Ci się tworząc swoje własne projekty – pomysłowe gadżety elektroniczne, inteligentne domy, roboty… jesteś ograniczony jedynie swoją wyobraźnią! Zainwestuj w siebie i podejmij wysiłek nauki czegoś konkretnego a nie będziesz narzekać na swoje studia pracując na zmywaku w Anglii ?

Partnerem Koła Fi-BOT jest firma BOTLAND – oferująca szeroki asortyment elektroniki, mechaniki i wiedzy dla ogólnie pojętej robotyki. Witryna sklepu otworzy się po kliknięciu na baner naszego Partnera:

logo_botland

Oczywiście Członkowie Fi-BOTa mogą liczyć na rabaty podczas zakupów w Botlandzie. To dobry powód, by uczęszczać na nasze zajęcia! Nie chcesz kupować zestawu Aruino, bo nie wiesz, czy Cię to kręci? Więc pobaw się wirtualnym Arduino w swoim komputerze – to nic nie kosztuje! Kliknij link poniżej i rozpocznij przygodę!

Nie czekaj, zadbaj już o swoją przyszłość!
dr Krzysztof Gawryluk (tel. 85 738 81 98)