spotkanie organizacyjna 2023/24

Zapraszam na nietypowe spotkanie organizacyjne koła – ustalimy tematykę, poznamy zainteresowania uczestników oraz wymienimy się pomysłami na tegoroczne projekty.

Zapraszam wszystkich studentów UwB – także tych, którzy jeszcze nie mieli doświadczenia z platformą Arduino (na niej będziemy się koncentrować). Oczekuję otwartości i chęci poznawania nowych rzeczy. Zajrzyj na www koła i przekonaj się, czy Cię to interesuje.

Kiedy?
Oczekuję na zainteresowanych Studentów do końca października 2023, w pokoju 2045 (Kampus, Wydział Fizyki), w godzinach pracy (typowo jestem dostępny w godz. 9-16). Ewentualnie można zadzwonić (738 81 98) i się zapowiedzieć. Chodzi o to, aby najpierw zebrać zainteresowanych Studentów, poznać ich preferencje (np. odnośnie terminów spotkań), by następnie coś wspólnie ustalić. Zachęcam!