Startujemy! piątek, 5-10-2018

STARTUJEMY!

piątek, 5-10-2018, godz. 15:00

(dla studentów Wydziału Fizyki)

Będziemy bawić się/oprogramowywać Arduino, RaspberryPi (no sam nie wiem) i wiele gadgetów elektronicznych (silniczki, czujki, itd.). Co z tego powstanie? Inteligenty dom, robot, nocnik? 😉 Trudno powiedzieć, ale na pewno dużo się nauczysz (programować + konstruować proste układy elektroniczne). Obawiasz się, że mało umiesz z powyższych rzeczy? Zapraszam także „nowicjuszy”!

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam na spotkanie organizacyjne w dniu 5-10-2018 (piątek), godz. 15:00, sala 1064.