Konsultacje

Konsultacje w roku akademickim 2020/2021

Lp. imię i nazwisko prowadzącego  dzień od  do sala mail platforma
1 dr hab. Andrzej Andrejczuk, prof. UwB Wtorek 10:00 12:00 1051 a.andrejczuk@uwb.edu.pl  
2 dr Marek Brancewicz Piątek 10:00 12:00 1057 m.brancewicz@uwb.edu.pl  
3 mgr Andrzej Branicki Czwartek 12:00 13:00 2048 branicki@uwb.edu.pl  
4 prof. dr hab. Mirosław Brewczyk Wtorek 16:00 17:00 2046 m.brewczyk@uwb.edu.pl  
5 mgr Robert Chrenowicz Czwartek 08:00 09:00 1059 r.chrenowicz@uwb.edu.pl  
6 prof. dr hab. Jan Cieśliński Poniedziałek 12:00 13:30 2037 j.cieslinski@uwb.edu.pl  
7 mgr Wojciech Dobrogowski Środa 11:00 12:00 2023 dobrog@uwb.edu.pl  
8 dr Elżbieta Dzimida-Chmielewska Wtorek 11:00 12:00 2033 edzimida@uwb.edu.pl  
9 dr Krzysztof Gawryluk Wtorek 14:00 15:00 2045 k.gawryluk@uwb.edu.pl  
10 dr hab. Ryszard Gieniusz, prof. UwB Poniedziałek 11:00 13:00 1020 gieniusz@uwb.edu.pl  
11 dr Agnieszka  Górska Poniedziałek 13:15 14:00   a.gorska@uwb.edu.pl Blackboard
  link: https://usosweb.uwb.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=13720  
12 dr hab. Zbigniew Hasiewicz Środa  14:00 15:30 2047 z.hasiewicz@gmail.com  
13 prof. dr hab. Piotr Jaranowski Czwartek 13:45 14:30 2039 p.jaranowski@uwb.edu.pl  
    Astronomia/Wstęp do astronomii (zajęcia łączone: II rok I stopnia fizyki medycznej
+ II rok I stopnia fizyki gier komputerowych i robotów)
 
        Piątek 12:45 13:30 2039  
    Szczególna teoria względności (II rok I stopnia fizyki ogólnej)  
14 dr hab. Tomasz Karpiuk, prof. UwB Poniedziałek 12:00 13:00 2044 t.karpiuk@uwb.edu.pl  
15 dr Jan Kisielewski Czwartek 12:00 13:00 1018 jankis@uwb.edu.pl Zoom
16 prof. dr hab. Marek Kisielewski Wtorek 10:00 11:00 1024 kisiel@uwb.edu.pl  
17 mgr Artur Kobus       2033 a.kobus@uwb.edu.pl  
18 dr Marcin Makowski Poniedziałek 13:45 14:45 3043 (budynek W. Matematyki) makowski.m@gmail.com Ms Teams
19 prof. dr hab. Andrzej Maziewski Piątek 11:00 12:00 1026 magnet@uwb.edu.pl  
20 dr hab. Marek Nikołajuk, prof. UwB Poniedziałek 11:00 12:00 2041 m.nikolajuk@uwb.edu.pl  
        Czwartek 11:00 12:00 2041    
21 dr Wojciech Olszewski Piątek 10:00 12:00 1057 w.olszewski@uwb.edu.pl  
22 dr. Joanna Pawlikowska Czwartek 08:15 09:00   j.banasiuk@uwb.edu.pl  
link: https://eu.bbcollab.com/guest/b0544b12c543491c9636d103681c7d6a Blackboard
23 dr Krystyna Perzyńska Wtorek 11:00 12:00 1065 k.perzynska@uwb.edu.pl  
24 prof. dr hab. Edward  Piotrowski Czwartek 10:00 11:30 3045 (budynek W. Matematyki) qmgames@gmail.com  
25 dr Andrzej Pisarski Piątek 11:00 12:00 2029 a.pisarski@uwb.edu.pl  
26   link: https://us02web.zoom.us/j/88093012184?pwd=T0lkbzVOTkhCRE1pOWcxaUxlSnRPUT09 Zoom
27 dr hab. Jerzy Przeszowski, prof. UwB Poniedziałek 16:00 17:30 2031 j.przeszowski@uwb.edu.pl  
28 dr hab. Katarzyna Rećko Poniedziałek 12:00 13:55 1062 k.recko@uwb.edu.pl  
30  dr hab. Barbara Roszkowska-Mądra Wtorek 18:15 19:45   b.roszkowska@pracownik.uwb.edu.pl    MS Teams
31 dr. Karina Sachpazidu-Wojcicka Poniedziałek 13:15 14:45     sachpazidu@uwb.edu.pl MS Teams
32 dr hab. Dariusz Satuła, prof. UwB I rok I stopień Fizyka ogólna  
        Środa 11:00 12:00 1055 d.satula@uwb.edu.pl  
    Mechanika (zajęcia łączone: I rok I stopnia fizyki medycznej i fzyki gier komputerowych i robotów)   
        Wtorek 09:30 10:30 1055 d.satula@uwb.edu.pl  
33 dr hab. Szymon Sękowski Poniedziałek 12:00 13:30 2067 (budynek W. Biologii) s.sekowski@uwb.edu.pl  
34 dr Aneta  Sokół Poniedziałek 11:00 12:00 3029 (budynek W.Chemii) a.sokol@uwb.edu.pl  
35 prof. dr hab. Michał Spaliński Poniedziałek 14:00 15:30 2035 spalinski@gmail.com  
36 dr hab. Andrzej  Stupakiewicz, prof. UwB Piątek 11:00 12:00 1034 a.stupakievich@uwb.edu.pl  
37 dr Iosif Sveklo Wtorek 12:15 14:15 1045 jo@uwb.edu.pl  
38 prof. dr hab. Krzysztof Szymański Poniedziałek 12:00   1053 k.szymanski@uwb.edu.pl  
39 dr hab. Maria Tekielak, prof. UwB Środa 12:00 14:00 1036 m.tekielak@uwb.edu.pl  
40 dr hab. Luba Uba, prof. UwB Poniedziałek 14:00 16:00 1039 (budynek W. Matematyki) ubaluba@uwb.edu.pl  
41 dr hab. Stanisław Uba, prof. UwB Środa 15:00 16:30 1039 (budynek W. Matematyki) uba@uwb.edu.pl  
42 dr Cezary Walczyk Środa 14:00 15:00 2047 c.walczyk@uwb.edu.pl  
43 dr Piotr Zaleski Wtorek 10:00 12:00 1063 p.zaleski@uwb.edu.pl  
44 dr Jan Żochowski Wtorek 14:00 16:00 2048 j.zochowski@uwb.edu.pl