Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021:

Serdecznie zapraszamy do studiowania na Wydziale Fizyki UwB. UWAGA: trwa rekrutacja uzupełniająca! Zapisy od 4-go do 15-go września 2020!

W ramach studiów pierwszego stopnia, wybrać można jedną z następujących specjalności (student zapisuje się na kierunek fizyka, specjalność wybiera w momencie składnia dokumentów):

Fizyka gier komputerowych i robotów
Fizyka medyczna
Fizyka ogólna

Natomiast w przypadku stopnia drugiego dostępne są specjalności:
Fizyka teoretyczna
Fizyka doświadczalna
Fizyka medyczna

Rejestracja w IRK na studia I-ego stopnia trwa do 13 sierpnia 2020, natomiast II-ego stopnia do 7 sierpnia  2020. Kandydatom na studia pierwszego stopnia przypominamy, że Wydział Fizyki oferuje studia na kierunku fizyka, natomiast specjalność wybiera się w kolejnym etapie (osobiście, przy składaniu dokumentów). Update: rekrutacja uzupełniająca na studia 1-szego i 2-go stopnia ruszyła 4-go września i trwa do 15-go września – zapraszamy do internetowych zapisów!

Nie czekaj na ostatnią chwilę – zarejestruj się już dziś!

Internetowa Rejestracja Kandydatów (IRK):

Rekrutacja na wszystkie rodzaje studiów prowadzonych na Uniwersytecie w Białymstoku odbywa się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK). Pierwszym krokiem procedury rejestracji jest założenie indywidualnego konta, a cała procedura wyjaśniona jest na stronie Instrukcja IRK.

Szczegóły rekrutacji (zasady kwalifikacji, wymagane dokumenty, itp.) na poszczególne specjalności oferowane przez Wydział Fizyki na studiach I-go i II-go stopnia oraz na studiach doktoranckich znajdują się na stronie Rekrutacja 2020/2021.