Rekrutacja

Rekrutacja 2021/2022

Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami na studia 1-szego i 2-go stopnia na kierunku fizyka: rozszerzona rekrutacja uzupełniająca ruszyła 17-go września i potrwa do 23-go września 2021 r.

Druga tura rekrutacji: 24 sierpień – 16 wrzesień 2021 r. Rozszerzona druga tura rekrutacji: 17 – 23 wrzesień 2021 r.  Jeśli więc interesuje Cię studiowanie na Wydziale Fizyki, to systemu IRK do elektronicznej rejestracji otwarty będzie od 24 sierpnia do 16 września.

Serdecznie zapraszamy do studiowania na Wydziale Fizyki UwB. Zapisy w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK) trwają do 7-go lipca 2021 (kliknij tutaj po informacje szczegółowe odnośnie procedury zapisów, opłat, terminów). Rekrutacja uzupełniająca: niebawem. 

W ramach studiów pierwszego stopnia, wybrać można jedną z następujących specjalności (student zapisuje się na kierunek fizyka, specjalność wybiera w momencie składnia dokumentów):

Fizyka gier komputerowych i robotów
Fizyka medyczna
Fizyka ogólna

Natomiast w przypadku stopnia drugiego dostępne są specjalności:
Fizyka teoretyczna
Fizyka doświadczalna
Fizyka medyczna

Rejestracja w IRK na studia I-ego i II-go stopnia trwa do 7 lipca 2021, natomiast II-ego stopnia do 25 lipca 2021. Rozszerzona rekrutacja uzupełniająca: 17 – 23 wrzesień 2021 r. Kandydatom na studia pierwszego stopnia przypominamy, że Wydział Fizyki oferuje studia na kierunku fizyka, natomiast specjalność wybiera się w kolejnym etapie (osobiście, przy składaniu dokumentów).

Nie czekaj na ostatnią chwilę – zarejestruj się już dziś!

Internetowa Rejestracja Kandydatów (IRK):

Rekrutacja na wszystkie rodzaje studiów prowadzonych na Uniwersytecie w Białymstoku odbywa się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK). Pierwszym krokiem procedury rejestracji jest założenie indywidualnego konta, a cała procedura wyjaśniona jest na stronie Instrukcja IRK.

Szczegóły rekrutacji (zasady kwalifikacji, wymagane dokumenty, itp.) na poszczególne specjalności oferowane przez Wydział Fizyki na studiach I-go i II-go stopnia oraz na studiach doktoranckich znajdują się na stronie Rekrutacja 2021/2022.