Rekrutacja

Rekrutacja 2022/2023

Serdecznie zapraszamy do studiowania na Wydziale Fizyki UwB. Zapisy w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK) na studia I stopnia trwają do 8-go lipca 2022, na studia II stopnia do 22 lipca 2022.

Mamy jeszcze wolne miejsca, ruszyła rekrutacja uzupełniająca – zapisy do 15 września 2022 r. (kliknij tutaj po informacje szczegółowe odnośnie procedury zapisów, opłat, terminów).

W ramach studiów pierwszego stopnia, wybrać można jedną z następujących specjalności (student zapisuje się na kierunek fizyka, specjalność wybiera w momencie składnia dokumentów):

Fizyka gier komputerowych i robotów
Fizyka medyczna
Fizyka ogólna

Natomiast w przypadku stopnia drugiego dostępne są specjalności:
Fizyka teoretyczna
Fizyka doświadczalna
Fizyka medyczna

Rejestracja w IRK na studia I-ego i II-go stopnia trwa do 8 lipca 2022, natomiast II-ego stopnia do 22 lipca 2022. Trwa rekrutacja uzupełniająca: zapisy na studia 1-szego i 2g-go stopnia do 15 września, 2022 r. Kandydatom na studia pierwszego stopnia przypominamy, że Wydział Fizyki oferuje studia na kierunku fizyka, natomiast specjalność wybiera się w kolejnym etapie (osobiście, przy składaniu dokumentów).

Nie czekaj na ostatnią chwilę – zarejestruj się już dziś!

Internetowa Rejestracja Kandydatów (IRK):

Rekrutacja na wszystkie rodzaje studiów prowadzonych na Uniwersytecie w Białymstoku odbywa się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK). Pierwszym krokiem procedury rejestracji jest założenie indywidualnego konta, a cała procedura wyjaśniona jest na stronie Instrukcja IRK.

Szczegóły rekrutacji (zasady kwalifikacji, wymagane dokumenty, itp.) na poszczególne specjalności oferowane przez Wydział Fizyki na studiach I-go i II-go stopnia oraz na studiach doktoranckich znajdują się na stronie Rekrutacja 2022/20223.