Student’s Rights Challenge!

 

Studenci!

Idą święta, spadł już pierwszy śnieg, wszystko wydaje się takie, jak zwykle, ale… jest to jedynie złudzenie! Otrzymaliśmy właśnie STRASZNĄ wiadomość – MIKOŁAJ ZOSTAŁ PORWANY!

Jak to się stało? Nikt nie wie…

Kto uratuje Świętego i Gwiazdkę? WY!

Zbierzcie drużynę i do boju!

Zapraszamy wszystkich studentów i studentki I i II roku studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich UwB do GRY! Będzie emocjonująco, świątecznie i pysznie. Rusza Student’s Rights Challenge!

KIEDY: 3 grudnia 2021 r., 18:00

ZGŁOSZENIA: do 30 listopada włącznie (czekamy na 2-4 osobowe drużyny)

GDZIE: Wydział Nauk o Edukacji, Świerkowa 20

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ: studenci i studentki I i II roku studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich UwB

Regulamin: https://drive.google.com/file/d/1cLmVs71fzW9CvwUvTK9IXEBn3h3Q-3UK/view?fbclid=IwAR1vwQxDGQP7xucW0RhrxgvE3Ox6OXIuHGDKcDJlHjLrwE-G-22u5WE4ff4

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/iFGz2rkbxqnvAhA58

Link do wydarzenia na facebooku: https://fb.me/e/25gc3ecRH

NA WYGRANYCH CZEKAJĄ ŚWIETNE NAGRODY

Student’s Right Challenge to projekt-gra stworzony przez studentów dla studentów. Jego celem jest przystępne przedstawienie i przyswojenie praw i obowiązków studenta. Uczestnicy SRC przechodząc przez wyzwania i zagadki muszą wykorzystywać swoją wiedzę na temat uniwersytetu a także zyskują wiele nowych umiejętności. Student’s Rights Challenge został doceniony na arenie ogólnopolskiej – w 2019 roku został laureatem nagrody środowiska studenckiego Pro Juvenes w kategorii Studia na Lepsze.

 

Pozdrawiamy!

Parlament Studencki UwB