Wolontariusze pilnie potrzebni! Włącz się do akcji Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości już w sobotę  otwierają bazę rodzin i dzieci, które w tym roku zostaną objęte pomocą. Już od tego momentu można zostać darczyńcą. Wsparcie dotrze jednak tylko tam, gdzie działają wolontariusze. Niestety jeszcze nie wszystkie rejony Paczki i kolegia Akademii mają komplet swoich SuperW, dlatego też razem z organizatorami programów zachęcamy do włączenia się do akcji.

Każdy wolontariusz w programie Paczki jest nadzieją i szansą na zmianę dla potrzebujących, ponieważ łączy rodzinę z darczyńcą i dodaje jej sił do powstania z kolan; realnie zmienia jej życie. Jako SuperW dziecka w Akademii wolontariusz uruchamia System Motywatorów Zmiany, który uczy podopiecznego nowego podejścia do wyzwań i budzi w nim poczucie, że pokona drogę od porażek w szkole do sukcesów w życiu. 

To wszystko jest możliwe tylko dzięki wolontariuszom. W Białymstoku można zostać SuperW w rejonach Paczki: Antoniuk, Piasta, Bacieczki i Piaski oraz w kolegiach Akademii działających przy szkołach podstawowych nr 8, 12, 16 i 29.

Zgłoszenia przyjmowane są na stronie www.superw.pl

dziciaki witamy