Ruszają zapisy na drugą edycję warsztatów

Ruszają zapisy na drugą edycję warsztatów „Z fizyką w przyszłość” 

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych do uczestnictwa w drugiej edycji warsztatów „Z fizyką w przyszłość”. Uczniowie mają do wyboru pięć bloków tematycznych dotyczących zajęć z programowania robotów, drukowania 3D i modelowania trójwymiarowego, klasycznych doświadczeń fizycznych, eksperymentów wspomaganych komputerowo, oraz programowania grafiki i gier komputerowych.

Uczestnicy sami zdecydują, który blok wybiorą – jeden, a może kilka? Zajęcia będą odbywać się w miesiącu marzec i kwiecień, w dni powszednie w godzinach popołudniowych (po 16-tej) na terenie Kampusu UwB – w salach Wydziału Fizyki. Zapraszamy do rejestracji!

Rejestracja trwa w terminie 13-26 luty 2017 r. i wymaga wypełnienia formularza internetowego. Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów zainteresowanych tematyką, w tym także uczestników pierwszej edycji – mają oni możliwość wyboru innych zajęć.

Warsztaty „Z fizyką w przyszłość” finansowane są w ramach umowy: 836/P-DUN/2016 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.