Prezentacje Edukacyjno – Doradcze „Uczelnie w powiecie” (Bielsk Podlaski)

Kolejny wyjazd promocyjno-rekrutacyjny w ramach „Uczelni w powiecie” – XV Prezentacji Edukacyjno – Doradczych. W dniu dzisiejszym, tj. 28 lutego 2017 r. Wydział Fizyki prezentował się w Bielsku Podlaskim wspólnie z Działem Rekrutacji UwB. 

W prezentacji Wydziału aktywny udział wzięli dr Jan Kisielewski w asyście dwóch naszych studentów – Viktorii Drushliak oraz Yaroslava Harkavyiego (studenci z Ukrainy, studiujący w języku polskim na kierunku fizyka, specjalność fizyka ogólnoakademicka). Po raz kolejny na naszym stoisku można było zagrać w gry (bilard i samochodzik) stworzone jako prace licencjackie przez naszych studentów, dotknąć i popytać o modele 3D wydrukowane na wydziałowej drukarce, a także porozmawiać o robotyce i pobawić się modelem jeżdzącego pojazdu – zbudowanego na platformie Arduino i wydrukowanego w technologii 3D. Pokazy dotyczyły nowej oferty przygotowanej przez Wydział Fizyki – Fizyki Gier Komputerowych i Robotów

 

Tym razem „team UwB” nie przywiózł pucharu – cóż, cieszymy się z możliwości prezentacji naszego Wydziału i dziękujemy uczestnikom za duże zainteresowanie ofertą naszego Uniwersytetu, a w szczegółności studiowaniem fizyki na naszym Wydziale.