Dni Otwartego Biznesu – oferta PZU

Otrzymaliśmy zaproszenie do uczestnictwa w szkoleniach dla studentów – PZU oferuje bilety PKP oraz jeden ciepły posiłek.

Dni Otwartego Biznesu trwają od 2 do 13 grudnia 2019 r. Każdy dzień poświęcony jest innemu zagadnieniu. Tematy omawiane na szkoleniach to m.in. robotyka, DevOps, sprytne utrzymanie aplikacji i wiele więcej. Obejrzyj załącznik z wszystkimi tematami warsztatów, opisami i datami.

Na zapisy na szkolenie studenci mają czas do 10 listopada 2019 r. Aplikacje zbierane są poprzez stronę https://www.pzu.pl/kariera/studenci/dni-otwartego-biznesu

Każdy ma możliwość zapisania się na wszystkie warsztaty jednak otrzyma zaproszenie tylko na jeden dzień szkoleń.

Szkolenia odbywają się w Warszawie w siedzibie Grupy PZU (około 10-15 min od dworca PKP). Organizator zapewnia każdemu uczestnikowi bilety PKP oraz ciepły posiłek w czasie warsztatów. Szkolenia odbywają się w godzinach 10-17.

Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobycie nowych kwalifikacji. Szkolenia prowadzone są przez menadżerów co najmniej średniego szczebla.