XV Targi Edukacyjne w 2LO w Białymstoku

W dniu 15-01-2020 r. uczestniczyliśmy w XV Targach Edukacyjnych zorganizowanych przez 2LO w Białystoku. W promocji Wydziału Fizyki udział wzięli: dr Cezary Walczyk (który przygotował prezentację „Internet Rzeczy z układami Arduino i ESP8266” ), doktoranci Wydziału Fizyki: mgr Jarosław Ryszkiewicz, mgr Michał Miszczyński oraz mgr Antoni Frej, a także studenci specjalności Fizyka Gier Komputerowych i Robotów wraz z dr. K. Gawrylukiem prezentujący koło naukowe Fi-BOT.


Pan Bartek Butler, student 2-go roku specjalności Fizyka Gier Komputerowych i Robotów prezentował swoją Precyzyjną Maszynę 2D3D wykonaną w ramch koła naukowego Fi-BOT. Była to więc okazja aby podejrzeć, podpytać jak jest to wszystko połączone i zrobione. Dodatkowo Pan Bartek prezentował swoją pracę nad uczeniem maszynowym. Z kolei Pan Przemek Pytel (także student 2-go roku) prezentował robota Maskotkę (nad którym prace ciągle trwają). 

 

Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku  i wypatrywania dodatkowych okazji do spotkania – niedługo odbędą się Dni Wydziału (w ramach Dni Kampusu) więc warto tego nie przeoczyć. Zapraszamy uczniów całymi klasami do odwiedzenia naszego Wydziału w ramach lekcji fizyki (cykl Pokazy z fizyki), lub też indywidualnie na wykładach Polskiego Towarzystwa Fizycznego

Dziękujemy wszystkim uczestnikom targów za zainteresowanie naszą ofertą edukacyjną i zapraszamy do odwiedzania nas.