Polskie Towarzystwo Fizyczne oddział w Białymstoku

POLSKIE TOWARZYSTWO FIZYCZNE
ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU


Kontakt:

Polskie Towarzystwo Fizyczne oddział w Białymstoku

Wydział Fizyki Uniwersytetu w Białymstoku
15-245 Białystok, ul. Ciołkowskiego 1L
tel. 85-745 72 22; fax. 85 745 72 23

Realizowane projekty:

 

Ogłoszenia:

23 września 2021 - Wykład „60 lat CERN i 30 lat z udziałem Polski"

Zapraszamy na kolejny wykład z serii „Zapytaj fizyka” zatytułowany: „60 lat CERN i 30 lat z udziałem Polski" który w czwartek 23 września o godz. 18:00 (w formie ONLINE!) wygłosi prof. Jan Królikowski. Wykład ten jest równocześnie wykładem w ramach tegorocznego Festiwalu Nauki.

Ogłoszenie o wykładzie można znaleźć na stronach:

https://zapytajfizyka.fuw.edu.pl/wyklady/jan-krolikowski/

https://www.facebook.com/events/1326794374425883/

Na powyższych stronach, jakiś czas przed wykładem, pojawi się odnośnik do internetowej relacji (zapytajfizyka.fuw.edu.pl/online).

------

22-23 lutego 2021 - II forum dyskusyjnego dotyczącego ochrony klimatu pt. "Analizy lokalizacyjne oraz bezpieczeństwa energetyki jądrowej"

Fundacja Eureka im. prof. Jerzego Stelmacha wraz z Polskim Towarzystwem Fizycznym zaprasza Państwa do wzięcia udziału w prowadzonej zdalnie za pomocą platformy internetowej Zoom sesji II forum dyskusyjnego dotyczącego ochrony klimatu pt. "Analizy lokalizacyjne oraz bezpieczeństwa energetyki jądrowej". Forum będzie składało się z wykładu głównego oraz pięciu warsztatów tematycznych w trakcie których odbędą się dyskusje ekspertów na przedstawione w programie tematy. Uczestnicy będą mogli także wziąć aktywny odział w debacie poprzez zadawanie pytań, które ze względu na ograniczony czas warsztatów najlepiej jeśli będą zgłoszone organizatorom wcześniej.

Wymagana jest rejestracja poprzez formularz Google: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQ6-9muGp7rxbfCbVuhImQkaDEcQtRzipbrL76Oq5kG2MIiA/viewform
Pełna informacja na temat forum dyskusyjnego znajduje się na stronie: http://www.fundacja-eureka.edu.pl/?q=bezpieczenstwo